Seznamka
Rychlé rande Plzeň

Poznejte až 15 nezadaných protějšků za 1 odpoledne

Vaše názory 

Jsem ráda, že tady v Plzni něco takového je. Vyzkoušela jsem si tento způsob seznamování, a na podruhé jsem si tam našla přítele. Držíme pěsti ostatním párům a agentuře posíláme velké DÍKY

EliškaRokycany

Seznamovacího odpoledne v Plzni jsem se zúčastnila na doporučení sestřenice, která akci navštívila v Táboře před 4 roky, vybrala si a dnes jsou už manželé. Za sebe mohu říci, že jsem byla nadšená z pánů, kteří se také účastnili. Kde celou dobu byli, že jsem je nikde nepotkala, až tady? Našla jsem si, myslím, že toho pravého. Oba děkujeme agentuře a přejeme jim samé spokojené páry, jako jsme my.

Jarka a PavelKlatovy

Osobně jsem rád, že jsem se akce zúčastnil a prošel si tím. Nikdy jsem takové služby nevyužil, proto mě překvapilo množství lidí, které přišlo. Stejně jako já, byla většina žen, se kterými jsem si tam 5 minut povídal, hodně pracovně vytížená a neměly šanci se někde seznamovat. Za mě je to výborný nápad. Dávám palec nahoru a doporučuji.

ZdeněkPlzeň

Dobře zorganizované, vtipná forma seznamování, velký výběr protějšků, nemám co bych vytknul.

PetrPřeštice

Bylo nás tam 32, na mě to bylo hodně, stačilo by mi na výběr tak 10 protějšků. Jinak se mi to líbilo. Sice jsem si nevybrala, ale jdu znovu, tak uvidím.

Ing. NikolaKarlovy Vary

Seznámili jsme se na Rychlém rande v Plzni, vzali se a 2. května se nám narodila Leontýnka. Chceme tímto moc poděkovat organizátorům, co pro nezadané dělají. Přejeme jim hodně štěstí a spoustu spokojených klientů.

Manželé PeroutkoviPlzeň

Byly tam sice hezký a sympatický ženy, vybral bych si, ale bylo to na mě moc rychlý. Na to povídání bych dal alespoň 10 minut. Těch 5 minut bylo na mě málo.

Jirka Nýřany

Oznamujeme tímto, že na září chystáme svatbu. Seznámili jsme se na Rychlém rande v Plzni, oba jsme tam byli poprvé a vyšlo to. Proto ostatním doporučujeme, aby to nevzdávali. Agentuře moc děkujeme za tuhle šanci.

Míša a KamilPlzeň

Přihlaste se online

Přihlaste se telefonicky

Každý den včetně víkendů 

  • Po: 8:00 - 20:00 
  • Út: 8:00 - 20:00
  • St: 8:00 - 20:00
  • Čt: 8:00 - 20:00
  • Pá: 8:00 - 20:00
  • So: 8:00 - 20:00
  • Ne: 8:00 - 20:00

Telefon: 773 669 982 

Tuto webovou stránku a reklamu, která Vás na ni přivedla, vytvořil tým www.MediaCB.cz
Profesionální partner pro online marketing, tvorbu webových stránek a tvorbu promo videí.