Reality Tábor

Pomáháme klientům s prodejem a pronájmem nemovitostí. Nejčastěji se jedná o prodej a pronájem domů a bytů. Specializujeme se na okres Tábor. 

Pronájem 

Najdeme spolehlivé nájemníky do Vašeho bytu i domu. Postaráme se o veškerou administrativu. Nájemní smlouvu včetně předávacích protokolů Vám připravíme na míru. 

Prodej

Pomůžeme Vám najít vhodného zájemce o koupi Vaší nemovitosti za nejlepší cenu. Zajistíme právní servis i veškeré povinnosti týkající se převodu nemovitosti.

Odkup 

Pokud na prodej nemovitosti spěcháte, můžeme ji od Vás odkoupit. Vy tak nemusíte čekat na nalezení případného zájemce a peníze získáte rychleji než při běžném prodeji. 

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v panelovém domě na Pražském sídlišti v Táboře. Jedná se o jednu z nejžádanějších lokalit v Táboře s výbornou občanskou vybaveností. Byt o výměře 64 m2 se nachází ve 2. patře čtyřpatrového domu, který už také prošel rekonstrukcí včetně zateplení. Ve zděném jádru se nachází samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. V koupelně je dostatek místa na pračku. 

 • + Velmi nízké náklady na bydlení
 • + Panelový dům po rekonstrukci
 • 3 690 000 Kč

  nebo dohodou

Pronájem bytu 2 + kk s balkonem v zatepleném domě v Sezimově Ústí 2 v ulici Průmyslová. Jedná se o lokalitu s výbornou občanskou vybaveností. Byt o obytné ploše 54 m2 se nachází v 1. patře (2. nadzemním podlaží). Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou se sporákem. V prostorné koupelně se nachází vana a je zde i dostatek místa pro pračku. Okna jsou plastová. V bytě jsou plovoucí podlahy a dlažby. Před domem je dostatek parkovacích míst, takže zde pohodlně zaparkujete v jakoukoliv denní i noční dobu.

 • Cena nájmu 6 500 Kč za měsíc

  + služby, aktuálně 3 000 Kč včetně internetu

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 s balkonem v panelovém domě na Pražském sídlišti. Byt o obytné ploše 81 m2 se nachází v 8. patře domu s výtahem. Kuchyň s kuchyňskou linkou, sporákem a myčkou na nádobí, koupelna s vanou, samostatné WC. Okna jsou plastová se žaluziemi. PVC podlahová krytina a plovoucí podlahy. V domě jsou nové rozvody vody, nová plastová okna a nová fasáda. V blízké době bude také nový výtah. Vytápění je dálkové. 

 • Cena nájmu 10 000 Kč za měsíc

  + služby, aktuálně 3 500 Kč včetně elektřiny

Tuto webovou stránku a reklamu, která Vás na ni přivedla, vytvořil tým www.MediaCB.cz
Profesionální partner pro online marketing, tvorbu webových stránek a tvorbu promo videí.