Pomáháme velkým i malým firmám

Ať už podnikáte v hodně či málo konkurenčním prostředí, 
víme, jak Vás dostat lidem na oči! 

O nás

MediaCB bylo ve svých počátcích jen malé rodinné videoprodukční studio. Časté požadavky klientů a další pomoc s reklamou a marketingem vyústily v rozšíření činnosti o PPC kampaně a později i o tvorbu webových stránek. Tým se rozrostl o profesionálně školené PPC optimalizátory a velmi kreativní programátory. V současné době MediaCB pomáhá s marketingem těm nejmenším lokálním firmám, ale i velkým národním a nadnárodním společnostem. 

Reference

Zabývám se fotografováním již několik let. Po vytvoření nových webových stránek a reklamní kampaně se mi začalo hlásit velké množství klientů. V současné době můžu přibližně za dvě třetiny mých klientů poděkovat právě MediaCB.

JanaFotografka

Díky propagačnímu videu vytvořenému touto firmou, které jsme následně promovali na sociálních sítích se nám podařilo zvýšit návštěvnost i mimo sezónu. Spolupráci s MediaCB můžu vřele doporučit.

RichardMajitel hotelu

Nechal jsem si u MediaCB.cz zpracovat kampaň pro vyhledávače seznam.cz a google.com. Díky rezervačnímu formuláři na svých stránkách mohu potvrdit, že reklama suprově funguje. Lidé si více rezervují stoly, ale zvýšil se i zájem o dovoz jídla domů.

DavidVlastník restaurace

Mezi naše partnery patří také:

Rychlé rande Tábor

Seznamovací speed datingová agentura, která svým klientům umožní poznat až 14 nezadaných protějšků
za jeden večer. 

Reality Tábor

Realitní kancelář specializující se na prodej a pronájem domů a bytů v okrese Tábor. V této lokalitě umí nemovitosti také rychle vykoupit.

OK Taxi

Taxi služba s komfortními a bezpečnými vozy, příjemnými řidiči a službou cash back, díky které klienti mohou dostat část svých peněz zpět. 

Rychlé rande Plzeň

Seznamka, na které osobně poznáte až 15 nezadaných protějšků za 1 odpoledne. Tato forma seznamování se těším čím dál větší oblibě. 

MedicalSpace s.r.o.

Dynamicky rostoucí společnost obchodující s potřebami pro seniory a invalidy na území ČR i v sousedních zemích. 

Hodinový manžel Tábor

Parta řemeslníků, kteří zajistí všechny práce a opravy v domácnosti i na zahradě, elektroinstalace, zednické práce i rekonstrukci bytu.