Naše služby

Zabýváme se internetovým marketingem, naší specialitou jsou
PPC kampaně, video produkce a tvorba webových stránek

PPC kampaně

Největší výhodou tohoto typu reklamy je, že Vás vidí lidé, kteří mají zájem přímo o Vaše produkty a služby, neboť do vyhledávače zadali Vaše klíčová slova. Díky tomu je zde dosaženo vysokého konverzního poměru. Reklamy se mohou zobrazovat i v obsahové síti, kde můžete výrazně zviditelnit svou značku. Cílit můžete na jakékoliv geografické oblasti, pohlaví, ale také na Vaše bývalé klienty či návštěvníky.  

Více informací

Video produkce

Video pomáhá zvýšit důvěryhodnost webových stránek, zajistí lepší místo v internetových vyhledávačích a při umístění videa do karty produktu na e-shopu či prodejním webu se výrazně zvedá konverzní poměr daného zboží. Díky videu je možné zákazníky zaujmout i na sociálních sítích a např. i na YouTube. Kromě produktových a propagačních videí vytváříme také výuková a reportážní videa. 

Více informací

Tvorba webových stránek

O tom, zda se návštěvník stane platícím klientem, velmi často rozhoduje vzhled a struktura webových stránek. Díky našim zkušenostem víme, jak postavit webové stránky, které klienty zaujmou a navedou je k požadované akci, kterou může být např. nákup. Naši zkušení programátoři pro Vás vyrobí originální webové stránky či levnější stránky vycházející ze šablony. 

Více informací